İnşaat ve hırdavat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, tecrübeli ekibimizle birlikte elektronik ticaret ve uzaktan satış konularında da siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde ve en güvenilir fiyat politikası ile hizmet verme hedefindedir.

İletişim

Halkapınar Mah. Pakistan Caddesi No:11C Megapol Tower Çarşıkule

info@www.drschutztr.com

444 9 381

Dr. Schutz, 1955 yılında Almanya, Bonn’da kurulmuş bir aile şirketidir. Esnek zeminler (LVT, VCT, levha vinil, linolyum ve kauçuk), reçine zeminler (epoksi ve PU), ahşap zeminler ve seramik karolar dahil olmak üzere her tür zemin kaplamasının yanı sıra zemin yenileme ve bakım ürünleri sunuyoruz.

70’in üzerinde ülkede faaliyet gösteren Dr. Schutz Group, dünya çapında hastaneler, bakım evleri, okullar, anaokulları, spor salonları ve diğer birçok ticari, kamu ve endüstriyel tesis gibi çok çeşitli müşteri gruplarına hizmet veren alanında, lider global bir zemin yenileme firmasıdır.  Kalıcı Dr. Schutz kaplama sistemlerimiz (şeffaf, herhangi bir RAL rengi, kayma önleyici ve ESD olarak mevcuttur), yeni zeminlerin korunması ve mevcut zeminlerin yenilenmesi toz, kir veya gürültü olmadan ve zeminleri sökmeye gerek kalmadan yapılır.

Doğal kaynakları ve çevremizi koruyarak, zeminlerinizi ilk günkü haline getirmeyi, yeniden tasarlayarak yenilemeyi mümkün kılar.

Dr. Schutz Türkiye tek distribütörlüğü FMS Servis Grup’tur. FMS 25 yılı aşkın süredir temizlik servisleri konusunda uzmanlaşmış, sektörünün önde gelen firmalarındandır.